Urodziła się w 1994 r. w Warszawie. Edukację muzyczną rozpoczęła w wieku 7 lat. Studiowała grę na skrzypcach w klasie dr hab. Macieja Łabeckiego w Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi, uzyskując dyplom w 2018 roku. Uczestniczyła w Międzynarodowych Mistrzowskich Kursach Muzycznych, pracując pod kierunkiem takich profesorów jak: Tomasz Tomaszewski, Piotr Prysiażnik, Bartosz Bryła, Antal Zalai, Agata Szymczewska, Janusz Wawrowski, Kapás Géza, Anna Gutowska. Umiejętności gry orkiestrowej doskonaliła prowadząc sekcje skrzypiec Kodály Zoltán World Youth Orchestra oraz pracując w orkiestrach kameralnych i festiwalowych (Orkiestra Kameralna Camerata Pro Arte, Polska Opera Kameralna, Orkiestra Symfoniczna Marcina Wernera, Asolo Matinée Orchestra i wiele innych). Od 2015 roku współpracuje z Filharmonią Łódzką im. Artura Rubinsteina w Łodzi na stanowisku skrzypka tutti.

W trakcie studiów grała spektakle w Teatrze Muzycznym w Łodzi, cykl koncertów „Nie do wysiedzenia” w Filharmonii Łódzkiej oraz uczestniczyła w prawykonaniach muzyki współczesnej (koncert Muzyki Przestrzennej). Pracowała pod batutą wybitnych dyrygentów: Michel Legrand, Massimiliano Caldi, Michał Nesterowicz, José Maria Florêncio, Paweł Przytocki, Marek Pijarowski, Nicolás Pasquet, Marcin Nałęcz–Niesiołowski, Dawid Runtz, Maciej Koczur, Marcin Wolniewski, Jerzy Swoboda.

W 2018 roku uczestniczyła w cyklu wykładów Music Mandala w Asolo, poszerzając wiedzę z zakresu technik radzenia sobie ze stresem scenicznym.

Share this Post