Urodziła się 20 września 1994 roku w Skierniewicach. Naukę gry na skrzypcach rozpoczęła w wieku sześciu lat w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. F. Chopina w Skierniewicach. W 2018 roku ukończyła Akademię Muzyczną im Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi w klasie prof. Anny Wódki – Janikowskiej.

Umiejętności doskonaliła na Międzynarodowych Kursach im. Zenona Brzewskiego w Łańcucie pod kierunkiem profesorów: Anny Gutowskiej, Izabeli Ceglińskiej, Ewy Kowar – Mikołajczyk. Tam też w roku 2014 była koncertmistrzem orkiestry kameralnej pod batutą Wojciecha Rodka. Współpracowała między innymi z Orkiestrą Akademii Muzycznej w Łodzi, Orkiestrą Teatru Nowego w Łodzi, Orkiestrą Festiwalu Muzyki Romantycznej w Skierniewicach. Brała udział w warsztatach wykonawstwa muzyki dawnej prowadzonych przez prof. Zbigniewa Pilcha oraz kursie mistrzowskim dla studentów Akademii Muzycznej w Łodzi prowadzonym przez prof. Monikę Urbaniak – Lisik oraz Katalin Kokas.

Występowała jako solistka i kameralistka w Sali Balowej w Łańcucie, Pałacu Prymasowskim w Skierniewicach, Izbie Historii Skierniewic, Filharmonii łódzkiej, Teatrze Wielkim w Łodzi oraz w Teatrze Curci w Barletcie. W 2015 zajęła drugie miejsce w 25. Międzynarodowym Konkursie „Città di Barletta” we włoskiej Barletcie, gdzie była najmłodszą uczestniczką w kategorii E (dla urodzonych między 1985 a 1992 rokiem). Obecnie prowadzi klasę skrzypiec w Szkole Muzycznej im F. Chopina w Skierniewicach.

Share this Post